• CS21NextNet

CS21  Nextnet, s.r.o. se představuje

Společnost CS21 Nextnet, s.r.o. byla založena v roce 1994 a díky neustálému důrazu na vysokou úroveň a kvalifikovanost poskytovaných služeb se rychle stala uznávaným partnerem v oblasti informačních technologií.

Projektujeme, realizujeme a spravujeme komplexní řešení IT infrastruktur včetně dodávek či pronájmu výpočetní techniky.

Odbornost, kvalita a spolehlivost jsou základem týmové práce specialistů a obchodníků CS21 Nextnet, s.r.o. Nenabízíme pouze zboží, chceme Vám zajisit kvalitní službu - pohotově, kvalifikovaně a ekonomicky.

Odbornost a kvalita

Odbornost, kvalita a spolehlivost jsou základem týmové práce specialistů a obchodníků CS21 Nextnet, s.r.o. Naše dlouhodobé partnerství s předními světovými producenty výpočetní techniky a informačních technologií je podloženo systematickým skládáním a obnovováním autorizačních zkoušek a získáváním kvalifikačních a certifikačních osvědčení.

Komplexní řešení na míru

Zajišťujeme komplexní dodávky či pronájem výpočetní techniky včetně návrhu finančních služeb vhodných pro realizaci dodávky. Poradenská činnost ve fázi návrhu, odborná instalace na místě u uživatele a rychlý kvalitní servis dávají našim zákazníkům jistotu, že jeho investice bude optimálně využita.

Vývoj v souladu s praxí

Dynamický vývoj v oblasti ICT pro nás znamená soustavné profesní vzdělávání. Aktivně se podílíme na vývoji nejnovějších technologií a současně jejich přizpůsobení Vašim potřebám v praxi.

Vysoká dostupnost služeb

S trvalou pohotovostí dispečinku služeb a s pomocí moderních dohledových systémů jsme Vám k dispozici 24 hodin 7 dnů v týdnu 365 dní v roce. Naše společnost CS21 Nextnet, s.r.o. má 3 kamenné provozovny (Ostrava, Nový Jičín, Praha) a je součástí obchodní skupiny CS21 Group, která má 12 dalších provozoven v rámci celé České republiky.

Rychlý kontakt

Vladimír Menšík

OBCHOD

Tel.: 558 279 172
Email: obchod@cs21nextnet.cz

SERVIS

Tel.: 558 279 177
Email: podpora@cs21nextnet.cz

ADMINISTRATIVA ÚČTÁRNA

Tel.: 558 279 111
Email: ostrava@cs21nextnet.cz