• Volná místa - CS21NextNet

Pracovní příležitosti

Máte chuť pracovat, uplatnit své dosavadní zkušenosti a rozvíjet své schopnosti? Na rozdíl od tisícovek podobných stránek, které jsou jen prázdným odkazem, naše poptávky jsou skutečné a aktuální!

Pro naši pobočku v Rožnově pod Radhoštěm hledáme pracovníka na pozici:
IT specialista / technik

Informace o pracovním místě:

  • práce na zavedeném projektu v Rožnově pod Radhoštěm, pevná pracovní doba 8 hodin denně pondělí až pátek
  • instalace a správa HW a SW, podpora koncových uživatelů vzdáleně i on site
  • řešení uživatelských problémů, problémů s hardware, preventivní údržba, instalace HW a SW
  • komunikace s dodavateli, objednávání HW a SW
  • ruce+oči pro správu serverů, routerů, switchů, AV
  • administrativní práce ve smyslu evidence zadání a plnění úkolů (helpdesk)
  • objednávání zboží a náhradních dílů pro výpočetní techniku

Požadujeme:

  • příjemné vystupování
  • vystudovaný obor IT nebo praxe v oboru
  • znalost prostředí všech OS Microsoft Windows a Office na administrátorské úrovni
  • obecná znalost sítí
  • orientace v oblasti HW a SW produktů
  • svědomitost, pečlivost, chuť dále se vzdělávat
  • schopnost samostatné i týmové práce, organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace se zahraničním zákazníkem telefonicky/osobně/písemně)

Nabízíme:

  • práce v IT kolektivu ve společnosti se silným zázemím, přátelské prostředí, možnost dalšího profesního růstu
  • stravenky, možnost dalšího rozvoje anglického jazyka
  • mzda a osobní ohodnocení dle dosažené kvalifikace a zkušeností
  • možnost nástupu ihned nebo dle dohody
  • uchazeče vybrané na základě zaslaného životopisu budeme telefonicky informovat o termínu pohovoru

Pro naši pobočku v Praze hledáme pracovníka na pozici:

Náplň práce:

  • práce na zavedeném projektu v Praze (Smíchov), pevná pracovní doba 8 hodin denně pondělí až pátek

Požadujeme:

  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:

Pro okres Chomutov hledáme pracovníka na pozici:
Samostatný technik / montér

  • montáže televizí a LCD panelů na stěnu v interiéru, výškově až do 4m
  • instalace - zapojování informačních kiosků
  • servis - výměna kus za kus
  • příjezd na místo, vybalení zařízení, kompletace (např. LCD+stojan+tiskárna), vrtání do stěny, úprava po vrtu, připojení do el. sítě (nastavení zařízení probíhá vzdáleně a není součástí požadavku)
  • Chomutov a okolí - zejména hypermarkety a úřady

Požadujeme:

  • příjemné vystupování, zručnost
  • znalost elektro, práce s vrtačkou, kotvami, opravou po vrtání
  • dobrý zdravotní stav - LCD bývají různých velikostí
  • ŘP sk. B, vlastní auto výhodou
  • možnost práce i po 16. hodině

Nabízíme:

  • práce na ŽL nebo dohodu, zkušenosti vítány

Zaujala vás některá z pracovních příležitostí? Prosím, pošlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: ostrava@cs21nextnet.cz. Rádi si s Vámi dohodneme osobní pohovor!

V případě, že naleznete na pracovních či jiných serverech poptávku, která není na této stránce, bylo výběrové řízení na pracovní pozici již uzavřeno. Uchazeči postupující do dalšího kola nebo k pohovoru jsou vždy informováni telefonicky nebo e-mailem. Všem ostatním děkujeme za jejich zájem a čas.

Rychlý kontakt

Vladimír Menšík

OBCHOD

Tel.: 558 279 172
Email: obchod@cs21nextnet.cz

SERVIS

Tel.: 558 279 177
Email: podpora@cs21nextnet.cz

ADMINISTRATIVA ÚČTÁRNA

Tel.: 558 279 111
Email: ostrava@cs21nextnet.cz